Teší nás kvalita našej práce,
nie jej množstvo.
Pretože pracujeme dobre aj vtedy,
keď sa nikto nepozerá.

Vitajte na našej stránke!


Firma Interiéry Lužica vznikla v roku 2004 ako malá jednoduchá firma začínajúca s malými stolárskymi prácami. Svojou činnosťou, efektívnosťou a kvalitou práce sa zdokonaľovala a napredovala vo výrobe a montáži nábytku. Ponúka široký sortiment materiálov a dbá na kvalitu ich opracovávania. V súčasnosti sa sústreďuje na výrobu kuchýň, vstavaných skríň a interiérového nábytku na mieru.

Našou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov.

Pri našej práci aplikujeme funkčnosť, jedinečný dizajn, kvalitné materiály a precíznu prácu pri interiérových riešeniach a navrhovaní.

Sme tu v prvom rade pre Vás

Už od našich začiatkov sa snažíme tvoriť priestory pre skutočných ľudí, navrhujeme všetky nábytky a interiérové prvky na mieru. Touto cestou tvoríme, plánujeme, navrhujeme a konzultujeme s našimi klientmi až do konečného výsledku, aby tvorené interiéry boli do posledného detailu jedinečnými umeleckými a technickými dielami - no najmä funkčnými a na prihliadnutie zákazníkovej vízie a prvého plánu.

carpenter2 aboutus icon1

Skúsenosti

Od roku 2004 sme neprestali naberať na skúsenostiach, a preto Vám vieme zaručiť, že naši zamestnanci sú vyškolení odborníci, ktorí sú pripravení aj na ten Váš projekt.
carpenter2 aboutus icon2

Mimoriadne projekty

Nebojíme sa akýchkoľvek výziev, a tak sa na nás môžete obrátiť s Vašimi rôznorodými požiadavkami k realizácií aj náročnejšieho, či netradičného projektu.

They
trus us.